© 2017 by Bakar Makina

ORHANGAZİ MAH. MİMSAN SAN. SİTESİ 1725. SOKAK 36/A BLOK NO.65 ESENYURT / İSTANBUL / TURKEY
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

TEL : +90 212 858 19 23  / 0212 605 11 83 / 0212 605 11 84

FAX : +90 212 858 19 24 

İşinde profesyonel uzman ekibimiz ile geliştirdiğimiz ürünler, kalite ve kontrol ekibimizin onayı ile müşterilerimize teslimatı yapılmaktadır.

Firmamız, tekstil terbiye sektöründe kullanılan boyalı, baskılı, baskısız, ve nonwoven kumaş ve elyafların kurutma ve fikseleme işlemlerine yönelik değişik tip ve ebatlarda, infrared ve doğalgaz ısıtmalı fırınlar imal etmektedir.

Firmamız, tekstil terbiye işletmelerinde kullanılan ramöz, açık en sanfor ve egalize kurutma makinelerinin, kenar kurutma ünitelerini imal etmektedir.

ÜRÜNLER

Firmamız, polyester keçe altı, pvc sıvama hatları için dik çalışan tek ve çift geçişli infrared ısıtmalı pvc kurutma fırınları imal etmektedir.

Firmamız, polyester elyaf ve kapitone hatlarına yönelik infrared ve doğalgaz ısıtmalı fırınlar ve dilimlemeli top sarma üniteleri imal etmektedir.

Firmamız, bir çok farklı sektör ve işletmede kullanılmakta olan kurutma ve fikse fırınlarının kapasitelerinin arttırılmasına yönelik ön kurutma üniteleri imal etmektedir.

Firmamız, suni deri işletmelerinde kullanılan gofraj makinelerinin infrared ısıtma ünitelerini imal etmektedir.

Firmamız, fular ünitelerinde soğuk boyama yapmak isteyen teksil terbiye işletmelerine yönelik fular üstü dik çalışan, infrared ısıtmalı thermosol kurutma fırınları imal etmektedir.

Firmamız, bir çok farklı sektör ve işletmede kullanılmakta olan kurutma ve fikse fırınlarının kapasitelerinin arttırılmasına yönelik ön kurutma üniteleri imal etmektedir.

Firmamız, her türlü laminasyon hattında kullanılabilen infrared ısıtmalı, değişik tip ve ölçülerde üniteler imal etmektedir.

Firmamız, tek kafa rotasyon baskı makinelerinin çıkışında çalışmak üzere, teflon konveyör bantlı, infrared ısıtmalı, sıcak hava sirkülasyonlu kurutma ve fikse fırınları mal etmektedir.

Firmamız, filmdruck baskı hatlarında, boya kurutma ile ilgili problem yaşayan işletmeler için, blanket üzerinde kurutma yapabilen infrared ısıtmalı üniteler imal etmektedir.

Firmamız, polyester keçe imalatı yapan işletmelerde kullanılan kurutma hatlarının kapasitelerinin arttırılmasına yönelik infrared ısıtmalı ön kurutma üniteleri imal etmektedir.

Firmamız, polyester elyaf ve keçe imalatı yapan işletmelere yönelik, boy kesmeli, dilimlemeli top sarma üniteleri imal etmektedir.