© 2017 by Bakar Makina

ORHANGAZİ MAH. MİMSAN SAN. SİTESİ 1725. SOKAK 36/A BLOK NO.65 ESENYURT / İSTANBUL / TURKEY
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

TEL : +90 212 858 19 23  / 0212 605 11 83 / 0212 605 11 84

FAX : +90 212 858 19 24 

BAKAR MAKİNA SANAYİ TİCARET 2009 yılında İstanbul Esenyurt'da Endüstriyel infrared uygulamalar ve kurutma fırınları imalatı yapmak üzere kurulmuştur.

Firmamız ağırlıklı olarak Tekstil Terbiye, Otomotiv, Boya, Ağaç ve Mobilya, Kağıt, Isıtma, Gıda Pişirme sektörlerine yönelik, kapasite artırımı ve enerji maliyetlerini düşürmeye yönelik uygulamalar yapmaktadır.

 

MÜŞTERİ YAKLAŞIMI

Dürüst, güvenilir, kaliteyi ön planda tutan, müşteri ile iyi ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı oranda sorumluluk alıp; her yönde bağdaşmış, istikrarlı ve proje hakkında sürekli geribildirimlerle, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan bir sistemle iş yapmak.

 

TAKIM ÇALIŞMASI

Koordineli çalışmayı bilen, tecrübe ve sorumluluğa dayalı, yenilikçi, risk analizini iyi bilen, sorun ve engellerden çekinmeyen, aynı zamanda başarıyı paylaşmasını bilen yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

 

İLETİŞİM ANLAYIŞI

Güvenilir,hızlı geribildirim yapabilen, çözüm odaklı yaklaşan ve profesyonel bir anlayışla iletişim kurmak.

 

TESLİMAT SÜRECİ

İnsiyatif alabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini öncelik edinmiş, tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Proje Yönetimi ve Otomasyon konularında bilgi birikimine, uluslararası iş deneyimine sahip, ilgili standartların, teknik şartnamelerin, yasal ve idari mevzuatların gerekliliklerini yerine getiren merkez ve şantiye kadroları ile kaliteli, ekonomik ve çevreye saygılı hizmet sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermektir.

Bizden Haberler

KURUMSAL

Katıldığımız tüm fuarlarda ürün ve hizmetlerimizi  en güzel ve en etkili şekilde sunmak  bizlere keyif veriyor.

Fuarlardan Kareler